Головна     Економіка    Наука       Реєстрація   Вхід
Категорії розділу
Фінанси підприємства підручник
Тут ви знайдете підручник в якому розповідається про фінанси підприємств
корпоративні фінанси підручник
державні фінанси підручник
фінанси підручник
підручник місцеві фінанси
фінанси підприємств поддєрьогін
міжнародні фінанси
Підручник з міжнародних фінансів, автор підручника Петрашко
Головна » Статті » Фінанси підручники » міжнародні фінанси

Інструменти валютного ринку

Переказ (телеграфний чи електронний) коштів із безстроко-вих вкладів (депозитів до запитання).
Банківські векселі на пред’явника.
Комерційні тратти.
Здійснюючи переказ, банк продає клієнту іноземну валюту за національну. Телеграфні перекази дають можливість прискорити розрахунки, скоротити використання кредиту та захистити від валютних збитків. Застосування під час телеграфних переказів спеціального коду («ключа») дає змогу уникнути фіктивних пе-реказів та помилок.
Альтернативою телеграфному переказу є поштовий переказ. У цьому разі інструкції відправляються поштою або банкір надає покупцю вексель на пред’явника, а покупець відправляє його аві-апоштою продавцю (одержувачу платежу).
Банківський вексель — вексель, виставлений банком даної країни на свого іноземного кореспондента. Придбавши такий ве-ксель у національних банків, боржники (імпортери) пересилають його кредиторам (експортерам), погашаючи в такий спосіб свої боргові зобов’язання.
Банківський чек — письмовий наказ банку-володаря авуарів за кордоном своєму банку-кореспонденту про перерахування ви-значеної суми з його поточного рахунку власникові чека. Експортери, отримавши такий чек, продають його своїм банкам.
Комерційна тратта (переказний комерційний вексель) — вимоги, виписані експортером чи кредитором на імпортера чи боржника.

Хостинг від uCoz | Середа, 23.05.2018 | Вітаю Вас Гість | RSS