Головна     Економіка    Наука       Реєстрація   Вхід
Категорії розділу
Фінанси підприємства підручник
Тут ви знайдете підручник в якому розповідається про фінанси підприємств
корпоративні фінанси підручник
державні фінанси підручник
фінанси підручник
підручник місцеві фінанси
фінанси підприємств поддєрьогін
міжнародні фінанси
Підручник з міжнародних фінансів, автор підручника Петрашко
Головна » Статті » Фінанси підручники » міжнародні фінанси

Супермаркет самотності. Перламутрове п***о

ІРЕНА КАРПА - найбільш багатолика персона в сучасній українській культурі. Письменниця, співачка, авторка зухвалої пісенної лірики, журналістка, телезірка, акторка, фотомодель і рольова модель чи, навпаки - ризикова антимодель. Та понад усе вона - невтомна мандрівниця, яка подорожує не битими туристичними шляхами, а навмання. По екзотичними шляхами, а навмання. По екзотичних країнах або до химерних закапелків трохи ближчих географічно територій...

До нової книжки Ірени Карпи ввійшов відомий роман "Супермаркет самотності. Перламутрове порно" та тревел-есе, що друкувалися в різних журналах протягом 2006-008 років і оце вперше булі зібрані разом під узагальненою назвою "Кокореч та інші містичні їдла"... Про що ці тексти? Зокрема й про таке:
"Їдло - штука універсальніща за секс. Їдло можна купувати на стрьомніх вулицях десь в Індонезії чи в Камбоджі, а секс не варто. Віт гепатиту є щеплення, від сифілісу немає... Поїдаючи забадяжені на Ссайгонських тротуарах незрозумілості, я жодного разу не втруїлася. Труїлася ж у пафосних ресторанах, але тільки в найдорожчих, заточених під іноземців... Дивна річ - в усіх "країнах третього світу" їжа бідняків така смачна, що аж ну. І кольори одягу в них яскраві, і поєднують вони все стильно. І лиця в них не такі квасні, злостиві і роздрочені..."

Хостинг від uCoz | Субота, 17.11.2018 | Вітаю Вас Гість | RSS