Головна     Економіка    Наука       Реєстрація   Вхід
Категорії розділу
Фінанси підприємства підручник
Тут ви знайдете підручник в якому розповідається про фінанси підприємств
корпоративні фінанси підручник
державні фінанси підручник
фінанси підручник
підручник місцеві фінанси
фінанси підприємств поддєрьогін
міжнародні фінанси
Підручник з міжнародних фінансів, автор підручника Петрашко
Головна » Статті » Фінанси підручники » міжнародні фінанси

Валютно-фінансові та платіжні умови міжнародних контрактів

Основним документом, що регулює міжнародну операцію, є міжнародний комерційний контракт. Він охоплює узгоджені в процесі переговорів контрагентів міжнародної операції валютно-фінансові та платіжні умови: валюту ціни та спосіб визначення ціни; валюту платежу та курс перерахунку валюти ціни у валюту платежу, якщо вони різняться; умови та форми розрахунків; банки, що будуть здійснювати ці розрахунки; строки платежу.
Валюта ціни — валюта, в якій визначається ціна міжнародно-го контракту. У міжнародній контрактній практиці існує кілька способів визначення цін на товари, а саме: тверда фіксація ціни в контракті, плаваюча фіксація ціни, встановлення принципу ви-значення ціни, змінна ціна, змішана форма ціни.
Валюта платежу — це валюта, в якій сплачуються зобов’я-зання покупця. Якщо валюта ціни та валюта платежу не збіга-ються, у контракті встановлюються умови перерахунку: курс відповідного платіжного засобу, час перерахунку, курс перера-хунку.
Умови платежу визначають порядок та строки оплати вартості товару. Розрізняють готівкові платежі, розрахунки в кредит, аван¬совий платіж, кредит з опціоном, тобто правом вибору готівкового платежу.

Хостинг від uCoz | Понеділок, 21.05.2018 | Вітаю Вас Гість | RSS