Головна     Економіка    Наука       Реєстрація   Вхід
Категорії розділу
менеджмент персоналу
інформаційний менеджмент
стратегічний менеджмент
податковий менеджмент
Податковий менеджмент підручник
основи фінансового менеджменту
підручник фінансовий менеджмент
фінансовий менеджмент поддєрьогін
Поддєрьогін фінансовий менеджмент, підручник із предмету
Банківський менеджмент
Все про банківський менеджмент у статтях із підручника про банківський менеджмент
інноваційний менеджмент підручник
Все про інноваційний менеджмент, або менеджмент інновацій
менеджмент зовнішньоекономічної діяльності
Підручник з предмету менеджмент зовнішньоекономічної діяльності
Головна » Статті » Менеджмент » стратегічний менеджмент

Адміністрування податків - Калінеску Т.В.

У навчальному посібнику викладено особливості адміністрування податків, ефективного застосування процедур та механізмів, передбачених чинним законодавством у сфері погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами з боку платників податків. Доповнено практикумом, у якому представлено ситуації, тестові завдання для самостійної роботи та закріплення теоретичного матеріалу.

Посібник призначено для викладачів та студентів економічних спеціальностей всіх форм навчання, підприємців, спеціалістів усіх напрямів діяльності підприємств, які цікавляться проблемами адміністрування податків.

У навчальному посібнику викладено особливості адміністрування податків, ефективного застосування процедур та механізмів, передбачених чинним законодавством у сфері погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами з боку платників податків.

Доповнено практикумом, у якому представлено ситуації, тестові завдання для самостійної роботи та закріплення теоретичного матеріалу.

Посібник призначено для викладачів та студентів економічних спеціальностей всіх форм навчання, підприємців, спеціалістів усіх напрямів діяльності підприємств, які цікавляться проблемами адміністрування податків.

ЗМІСТ

ПЕРЕДМОВА

РОЗДІЛ 1. Сутність адміністрування податків

1.1. Сутність адміністрування податків

1.2. Елементи адміністрування податків

РОЗДІЛ 2. Організація обліку платників податків органами державної податкової служби

2.1. Первинний облік платників податків Взяття на первинний облік юридичних осіб та відокремлених підрозділів юридичних осібОблік самозайнятих осібДержавний реєстр фізичних осіб - платників податків

Підстави та порядок зняття з обліку в органах державної податкової служби юридичних осіб, їх відокремлених підрозділів та самозайнятих осібІнформація, що подається для обліку платників податків органами державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності та іншими органами Вимоги до відкриття та закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах

2.2. Вторинний облік платників податків

РОЗДІЛ 3. Склад та функції контролюючих органів

3.1. Структура контролюючих органів

3.2. Функції податкових органів

3.3. Завдання, права, обов'язки й відповідальність працівників державної податкової служби

3.4. Права та обов'язки суб'єктів адміністрування податків

РОЗДІЛ 4. Порядок та строки подання податкової декларації

4.1. Податкова декларація. Строки подання податкової декларації4.2. Порядок подання податкової декларації платниками податків4.3. Структура податкової декларації. Форми податкових декларацій4.4. Порядок складання звітності з податку на прибуток підприємстваРОЗДІЛ 5. Визначення податкового зобов'язання контролюючим органом5.1. Поняття "податкове зобов'язання". Визначення суми податкового зобов'язання5.2. Порядок проведення взаємозвірення з платниками та закриття особових рахунків5.3. Узгодження податкових зобов'язаньРОЗДІЛ 6. Податкові повідомлення та податкові вимоги6.1. Податкове повідомлення. Форма та склад реквізитів6.2. Процес складання податкових повідомлень6.3. Податкові вимоги. Процес направлення податкових вимогРОЗДІЛ 7. Податковий борг. Списання безнадійного податкового боргу7.1. Поняття "податковий борг". Джерела погашення податкового боргу. Списання і розстрочення податкового боргу7.2. Погашення податкового боргу в разі ліквідації та реорганізації платника податків7.3. Погашення податкового боргу державних підприємств, які не підлягають приватизації, та комунальних підприємств7.4. Порядок виконання грошових зобов'язань фізичних осіб у разі їх смерті або визнання безвісно відсутніми чи недієздатними, а також неповнолітніх осіб7.5. Зміст та порядок виникнення безнадійного податкового боргу. порядок списання безнадійного податкового боргуРОЗДІЛ 8. Податкова застава. Адміністративний арешт активів8.1. Поняття "податкова застава". Випадки виникнення права податкової застави8.2. Звільнення від податкової застави. Продаж майна, що перебуває у податковій заставі8.3. Поняття "адміністративний арешт активів". Порядок застосування арешту активівРОЗДІЛ 9. Розстрочення та відстрочення податкових зобов'язань платника податків9.1. Поняття "розстрочення та відстрочення податкових зобов'язань". Органи, які приймають рішення про розстрочення та відстрочення податкових зобов'язань9.2. Прийняття рішення про розстрочення та відстрочення податкових зобов'язань. Сплата розстрочених (відстрочених) сум та нарахованих процентівРОЗДІЛ 10. Види та способи здійснення правопорушень у сфері податкового законодавства. Штрафні санкції та пеня10.1. Відповідальність платників податків щодо порушення податкового законодавства10.2. Адміністративна відповідальність платника податків за податкове правопорушення10.3. Кримінальна відповідальність платника податків за податкове правопорушення10.4. Порядок нарахування штрафних санкцій (штрафів)РОЗДІЛ 11. Конфлікт інтересів. Податкові роз'яснення. Строки давності11.1. Правила та порядок застосування конфлікту інтересів. податкове роз'яснення11.2. Строки давностіТермінологічний словникСписок використаної літератури

Хостинг від uCoz | Субота, 17.11.2018 | Вітаю Вас Гість | RSS