Головна     Економіка    Наука       Реєстрація   Вхід
Головна » 2014 » Травень » 20

Урок № 59

Григір Тютюнник. «Дивак»

Мета: допомогти учням усвідомити ідею неповторності й багатства внутрішнього світу людини, що утверджується в оповіданні; з’ясувати художні особливості твору, його красу; розвивати навички виразного читання, аналізування твору

Очікувані результати: учні розуміють зміст оповідання, уміють складати план до характеристики образу, висловлюють власні міркування про характер хлопчика Олеся та його незвичайну поведінку.

Теорія літератури: оповідання, його особливості; головний та другорядні герої; художні засоби.

Обладнання: підручник, портрет Гр. Тютюнника, текст оповідання «Дивак», ілюстрації до нього

Тип уроку: комбінований.

§ І.   Мотивація навчальної діяльності школярів. Оголошення теми й мети уроку

Вступне слово вчителя.

Залишатися людиною завжди — у малому й великому — нелегко. Навіть дорослі час від часу не справляються ... Читати далі »

Переглядів: 3030 | Додав: admin | Дата: 20.05.2014 | Коментарі (0)

УРОК № 46
Тема: Тематична контрольна робота . «Із літератури романтизму. Творчість Е. Т. А. Гофмана, Г. Гейне, А. Міцкевича, Дж. Г. Байрона»
Мета: перевірити рівень засвоєння учнями знань із теми; розвивати уміння застосовувати
набуті знання практично, логічне мислення, зв’язне мовлення; уміння концентрувати
увагу, виділяти найголовніше.
Обладнання: зошити учнів.
ХІД УРОКУ
I. ОГОЛОШЕННЯ ТЕМИ Й МЕТИ УРОКУ
II. ЗАСТОСУВАННЯ УЧНЯМИ ЗНАНЬ, УМІНЬ ТА НАВИЧОК
Виконання тестових завдань.
Початковий рівень
1. Романтизм зародився на межі:
а) XVI—XVII ст.;
б) XVII—XVIII ст.;
9 в) XVIII—XIX ст.
2. Романтизм як літературний напрям визрів у надрах:
а) Просвітництва;
9 б) класицизму;
в) бароко.
3. Фраза: «Письменники XIX століття — діти Французької революції»,— нале-жить:
9 а) В. Гюго;
б) Е. Т. А. Гофману;
в) ... Читати далі »

Переглядів: 5540 | Додав: admin | Дата: 20.05.2014 | Коментарі (0)

Уроки № 7–8

Розвиток зв’язного мовлення. Твір-оповідання з обрамленням на основі почутого

Мета: навчити учнів складати усні й письмові твори-оповідання з обрамленням; удосконалювати здатність грамотно викладати думки; розвивати усне й писемне мовлення

Очікувані результати: учні складають усні й письмові твори-оповідання з обрамленням, підпорядковуючи висловлювання темі та основній думці, будуючи в логічній послідовності за самостійно складеним простим або складним планом.

Обладнання: підручник, дидактичний матеріал, зразок твору-оповідання з обрамленням

Тип уроків: застосування знань і формування вмінь.

§ І. Мотивація навчальної діяльності школярів. Оголошення теми й мети уроків

1.   Проблемні завдання і питання.

— Пригадайте який-небудь випадок, свідком котрого ви були, що його можна покласти в основу оповідання.

— Чому в основу оповідання зазвичай покладено розповідь про ... Читати далі »

Переглядів: 5758 | Додав: admin | Дата: 20.05.2014 | Коментарі (0)

Урок № 45
ЗНАЧЕННЯ ВОДИ В ПРИРОДІ. 
ВИКОРИСТАННЯ ВОДИ ЛЮДИНОЮ
Мета уроку: ознайомити школярів зі значенням води в природі, з видами забруднення во-ди, способами її охорони, пояснити способи використання води людиною, навчити створювати буклети-пам’ятки; розвивати пам’ять, увагу та логічне мислення уч-нів, відпрацьовувати навички пошукової діяльності на уроці, залучати школярів до активної участі в навчально-виховному процесі; виховувати дбайливе ставлення до водних ресурсів планети.
Очікувані результати: учні знають про властивості води; наводять приклади викорис-тання води людиною та значення води в природі; використовують додаткові дже-рела інформації для виконання навчального завдання, вивчену лексику в самостійних усних повідомленнях.
Базові поняття та терміни: вода, водні ресурси, забруднення (хімічне, біологічне, радіоа-ктивне, механічне).
Обладнання: 
Тип уроку: засвоєн ... Читати далі »
Переглядів: 11729 | Додав: admin | Дата: 20.05.2014 | Коментарі (0)

[21.05.2014]
Міні-проект «Не зривай первоцвітів»
[21.05.2014]
Міні-проект «Книга скарг природи»
[30.04.2014]
Адміністрування податків - Калінеску Т.В.
[29.04.2014]
Бюджетний менеджмент - Клець Л.Є.
[29.04.2014]
Сутність адміністрування податків
[05.10.2013]
Молодіжне безробіття: втрачене покоління?
[05.10.2013]
Супермаркет самотності. Перламутрове п***о
[05.10.2013]
Стандарти фінансової звітності або бухгалтерського обліку
[22.06.2013]
Організація обліку касових операцій у бухгалтерії бюджетних установ
[22.06.2013]
Порядок ведення касової книги
Популярні статті
ТЕОРІЯ ГРАНИЧНОЇ КОРИСНОСТІ ТА ПОВЕДІНКА СПОЖИВАЧА МІКРОЕКОНОМІЧНА МОДЕЛЬ ПІДПРИЄМСТВА МОДЕЛЮВАННЯ ПОВЕДІНКИ СПОЖИВАЧА НА РИНКУ ТОВАРІВ Теорія конкурентних переваг. Діамант Портера Теорія відносних переваг Основні види міжнародних стратегій Міжнародний рух товарів як ознака світового ринку Трактовка поняття та основні функції операційного менеджменту Етапи життєвого циклу операційних систем Демпінг та антидемпінгові заходи Режим функціонування операційної системи
Хостинг від uCoz | Субота, 20.04.2024 | Вітаю Вас Гість | RSS